Nosūtīt cirsmas piedāvājumu Nosūtīt nekustamā īpašuma piedāvājumu

Nosūtīt nekustamā īpašuma piedāvājumu

Izvērtēsim Jūsu piedāvājumu un sniegsim atbildi piecu darba dienu laikā.

Nosūtīt cirsmas piedāvājumu

Izvērtēsim Jūsu piedāvājumu un sniegsim atbildi piecu darba dienu laikā.


Aicinām uz meža stādīšanas talku

25.04.2017

 29.aprīlī SIA “ R GRUPA” kā ik gadu, sadarbībā ar Ogres valsts tehnikuma audzēkņiem rīko meža stādīšanas talku. Šogad mūsu Lielās pavasara talkas devīze ir “Kas labu darījis savam laikam, tas dzīvos visiem laikiem”.

 

Lasīt vairāk

SIA "R GRUPA"dāvina ozolu stādus Iecavas bērnudārzam "Dartija"

25.04.2017

 Šogad Iecavas 525. dzimšanas dienas un Latvijas simtgades gaidās bērnudārzā “Dartija “ dzima ideja – dāvināt savai Iecavai un dzimtenei īpašu dāvanu - ozolus! SIA "R GRUPA" labprāt atbalstīja šo ideju un 19. aprīlī Iecavas parks un bērnudārza teritorija kļuva par trīs ozoliem bagātāka.  Latvijas simtgadei veltītajos pasākumos pierobežā tiek stādīti 100 ozoli, bet Iecavas novads jau tagad var lepoties ar saviem ozoliem – ozolu alejām un Edvarta Virzas ielas dižozolu. 

Lasīt vairāk

R GRUPA izsludina stipendiju piešķiršanas konkursu

06.02.2017

Latvijas mežsaimniecības uzņēmums ar 15 gadu pieredzi, izsludina stipendiju piešķiršanas konkursu Ogres tehnikuma„Mežsaimniecība un meža tehnika” profesijā studējošiem audzēkņiem.

Piesakies!

Lasīt vairāk

R grupa izglīto Annenieku pamatskolas skolēnus par procesiem mežā

25.11.2016

 

22. novembrī SIA “R GRUPA” izglītošanas programmas ietvaros, viesojās vienā no burvīgākajām Latvijas ekoskolām - Annenieku pamatskolā, un interaktīvā veidā izglītoja jaunāko klašu skolēnus par procesiem mežā.

 

Lasīt vairāk

R grupa atsāk eksportu uz Ķīnu

25.11.2016

Latvijas mežizstrādes uzņēmums "R grupa" nopietni sevi pieteicis Ķīnas tirgū, un rudens sezonā atsāk eksportēt bērza finierklučus. Tādējadi, "R grupai" jaunā sezona uzsākusies veiksmīgi -  Rīgas Konteineru terminālī uzkrauta produkcija  Ķīnas sadarbības partneriem.

Lasīt vairāk